Cesta pravého muže

Hodně žen si občas v duchu říká: „Co to s těma chlapama je?“. Možná nevědí přesně, co to je, ale ten jejich šestý smysl jim ohledně toho nedá někdy spát. Mají pocit, jakoby s muži nebylo něco v pořádku, a částečně mají pravdu. Musíme opět najít cestu sami k sobě a dát ženám to nejlepší, co umíme.

Navzájem se můžeme opět obdarovat tím, čím jsme jedineční, a porozumět tomu, kde jsme odlišní.

Mužské a ženské energie se totiž v něčem liší a v něčem zase doplňují, a to je v dnešní „zrovnoprávněné“ společnosti zcela klíčové. Podpořme životní směřování mužů, naší sílu a celistvost, a zároveň lehkost bytí, hluboké uvolnění a zářící radost našich partnerek!

 

Kdy muž přestal být mužem?

Bylo to tehdy, kdy si začal hrát na někoho, kým není a přizpůsobil své chování svému okolí. Začal se chovat jako frajer, který se snažil zapůsobit, ale díky tomu přestal být sám sebou a zapomněl na svou hodnotu.

Sebevědomý muž nemá potřebu někde na veřejnosti někomu něco dokazovat, protože si je absolutně jistý sám sebou a tím, co v životě dělá a kde je jeho místo. Nemá strach z toho, že není dost dobrý.

Co charakterizuje pravého muže?

  • Měl by umět ukázat světu svou pravou tvář bez masek a předstírání.
  • Měl by přestaň žít podle očekávání druhých.
  • Měl by se umět zeptat sám sebe, co může dát ostatním, nikoliv řešit pořád, co může dostat. Když se naučí v první řadě dávat, otevřou se mu stavidla hojnosti ve vztazích i ve všem ostatním.
  • Měl by se naučit dodržovat své dohody a sliby. Měl by jít do akce, místo výmluv.
  • Měl by přestat být hodným chlapečkem, a začít být sám sebou.
  • Měl by se naučit překonávat své strachy a proměnit je v lásku. Naše obavy a strachy omezují náš život a ovlivňují spoustu jeho částí.
  • Měl by se naučit vážit si sám sebe a zároveň i všech ostatních.
  • Měl by si být vědom všech svých předností a schopností.

 

Nový video kurz o cestě pravého muže

Podívejte se na nový kurz, ve kterém se o podstatě pravého muže dozvíte mnohem více informací.

Proč jsem se rozhodl projekt Cesta Pravého Muže podpořit?

V dnešní uspěchané době, jakoby nám často něco chybělo. Náš život zdá se být z většiny naplněn, ale pomyslné vědro má do své plnosti ještě daleko.

Minulý týden jsem byl na setkání, kde byl tento video projekt představen. Jsem rád, že jsem byl hned u zdroje a nahlédl jsem pod pokličku, protože jen tak mohu tento projekt s čistým svědomím podpořit. Zapojuji se pouze do projektů se kterými vnitřně rezonuji a u kterých věřím, že budou pro lidi přínosné. A to je tenhle případ. 

Vyzkoušejte sami neplacenou část kurzu.

Nejde o tradiční online kurz, za kterým stojí jeden člověk. Jde o video projekt, za kterým se skrývá hned sedm statečných a úžasných chlapů. Každý z nich se v projektu zaměřuje na jednu důležitou oblast se kterou má bohaté zkušenosti. Mimo jiné se projekt zaměřuje na tyto oblasti života: kariéra a rodina, vztah se ženami, intimita, láska a duchovní růst.

Hodně lidí si myslí, že budou šťastní, když budou hrát v životě jakési role, ale tím přijdou o svou podstatu. Důležité je být sám sebou, přestat předstírat, že jsem někdo jiný.

 Můžete se těšit na zvučná jména. Projektem vás provedou: Zdeněk Weber, Václav Němeček, Richard Vojík, Vladimír Smutný, Martin Švihla, Jan Polák, David Kirš.

Kurz: Cesta pravého muže by měl být povinnou výbavou každého muže a zároveň i každé ženy, která se chce dozvědět více o tom, jak takový muž vypadá a v čem spočívá jeho podstata.

Petr, fabay.cz

Autor blogu: Petr Havránek

Rád lidi inspiruji a motivuji každý den, a proto si můžete nechat posílat: Transformační citáty

Další příspěvek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


čtyři × čtyři =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>