Mějte se rádi

 

Jak  jste na tom sami se sebou. Když se podíváte do zrcadla, co si v tu chvíli o sobě říkáte? Vážíte si sebe sama?

Odpuštění
Stala se Vám v minulosti křivda nebo jste ublížili někomu jinému. To je už dávno pryč. Je to minulost. Odpusťte ostatním, ať už Vám udělali cokoliv a zároveň odpusťte sobě samým.Někdy si neseme křivdy z minulosti v sobě celý život, ale to není potřeba. Snažte se je nechat odplout. Vím, že to není jednoduché, ale zkuste to. Respektujte sami sebe, tak jak jste. Všichni jsme na tento svět vstoupili jako jedinečné bytosti. Každý máme své chyby, a to je v pořádku. Jsme unikátní.Nemusíte se nikomu okolo vás zodpovídat, pouze sami sobě.

Zkuste si cvičení před zrcadlem. Stoupněte si před něj, řekněte své jméno a za ním odpouštím ti a mám tě rád nebo mám tě ráda.

Když se máme rádi, nejsme arogantní!

Mít se rád neznamená být namyšlený nebo arogantní. Jak se máme rádi, úzce souvisí se sebevědomím. Možná vám někdo, když jste byli menší, tvrdil, že musíte mít rádi ostatní lidi, ale neřekl to o vás samých. Abychom však mohli mít doopravdy rádi ostatní lidi respektive celý svět, musíme vždy začít sami u sebe. Každý totiž máme svou vlastní projekci vesmíru. Takže pokud v tom svém vesmíru nemáme rádi sebe, je to jako bychom říkali: Nemám tě rád, nemám nikoho rád.

Láska je zázračný lék, který dělá v našem životě divy. Tím mám na mysli větší úctu k sobě a vděčnost za to, že na tomto světě vůbec jsme.

Pokud něčemu věříme, stává se to v našem životě „pravdou“ bez ohledu na skutečnosti. Pokud si myslíme, že nás nikdo nemá rád, je to naše pravda. Je to kruté, ale je to tak. Naštěstí to můžeme také změnit. Pokud začneme věřit a přemýšlet pozitivně, začne se náš vesmír měnit.

 

Doporučené vzdělávací pomůcky:

Miluj svůj život http://www.mysleniuspechu.cz/detail/miluj-svuj-zivot

Tajemství http://www.youtube.com/watch?v=sQtj22HYIpE

 

Všichni jste(jsme) úžasní :).

Petr, fabay.cz

Autor blogu: Petr Havránek

Rád lidi inspiruji a motivuji každý den, a proto si můžete nechat posílat: Transformační citáty

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


šest × = osmnáct

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>