Výchova nevýchovou – koupit či nekoupit?

Možná jste v několika posledních týdnech narazili na zajímavá videa týkající se takzvané nevýchovy dětí a nyní uvažujete, zda do tohoto online kurzu vstoupit.

Katku Královou, která za celým projektem stojí jsem měl možnost před nedávnem poznat. Působí na mě trochu ztřeštěným, ale zároveň fundovaným dojmem. Moc se mi tento její projekt líbí a všechno co říká, mi dává opravdu smysl. Proto jsem byl rád, že jsme se před časem domluvili na vzájemné spolupráci. Můj rozhovor s Katkou si můžete přečíst tady.

Letos se na internetu vyrojila spousta kampaní či online projektů a některé byly i docela pochybné kvality, to ale podle mě rozhodně není tento případ. Katka totiž s dětmi pracuje už pěknou řádku let a hlavní body na kterých je nevýchova postavena se úspěšně praktikují v zahraničí. Všechno je to hezky odkoukané a ozkoušené z praxe. Však i výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat, a vy se můžete podívat na reakce rodičů, kteří začali tyto metody aplikovat v praxi.

Koupit či nekoupit?

Nejdůležitějšími kroky při výchově dětí je podle mě zejména způsob komunikace, a na druhém místě je způsob stravování. Pokud chcete dát svým dětem to nejlepší, tak byste se na tyto dva způsoby měli zaměřit. Takže ano, doporučuji vyzkoušet i placenou část programu Výchova Nevýchovou.

Výhody:

Informace, které jinde na českém internetu nenajdete

Garance vrácení peněz

Ozkoušeno již řadou rodičů, viz recenze níže

Nevýhody:

Jako nevýhodu můžete považovat, že trénink je placený. Nejde však o utrácení, ale o investici do sebe a do rozvoje svých dětí. A tahle investice za to určitě stojí.

Podívejte se na zkušenosti rodičů, a sami posuďte, zda to má smysl…

NEVÝCHOVA ZKUŠENOSTI RODIČŮ

 

Držím palce, aby vám to doma dobře fungovalo!

Petr, fabay.cz

Autor blogu: Petr Havránek

Rád lidi inspiruji a motivuji každý den, a proto si můžete nechat posílat: Transformační citáty

Další příspěvek
Leave a comment

1 Comment

  1. Je lepší nevýchova nebo výchova dětí? | Fabay.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


sedm × = sedm

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>