Začněme psát novou kapitolu našich životů

Měli bychom přijmout plnou odpovědnost za to, kde se právě v životě nacházíme. Není snadné přiznat si, že třeba nejsme tam, kde jsme chtěli být, ale hledání viníků okolo nás nikam nevede. Nemůže za to politika, ekonomická situace, špatná práce ani naše žena. Náš život je v našich rukou, a když si to dokážeme uvědomit a přijmout to, pak to můžeme také změnit.

Pokud to však nepřijmeme, tak nejen že budeme hledat viníka okolo, ale také budeme chudí, nemocní a tím pádem i nešťastní.

Naprosto všechno co se v našem životě děje, si přitahujeme sami svým myšlením. Pozitivní myšlení přitahuje pozitivní události a negativní opačné. Náhody opravdu neexistují, a každá událost v našem životě přichází z nějakého důvodu. Někdy jsou negativní programy zakořeněné tak hluboko v nás, že ani pozitivní myšlení nepomáhá. Pak je třeba využít komplexnějších řešení.

Dobrou zprávou pro nás je, že můžeme dnes začít psát novou kapitolu svého života. To, kde jsme byli včera, nemá absolutně nic společného s tím, kde chceme být zítra. Když na sobě začneme pracovat a staneme se vědomým tvůrcem svého života, všechno můžeme od základů změnit!

Všechno, co je tam venku, je přesným odrazem našeho vnitřního JÁ.

Vím, že s tím co jsem napsal, nebudete všichni souhlasit, a to je v pořádku. Jen nad tím zkuste uvažovat.

Přestaňme být oběti, kterým svět ubližuje.

PS: Štěstí opravdu není otázka okolností, ale otázka našeho vnitřního nastavení.

Petr, fabay.cz

Autor blogu: Petr Havránek

Rád lidi inspiruji a motivuji každý den, a proto si můžete nechat posílat: Transformační citáty

Leave a comment

1 Comment

  1. Je to velmi příjemné, přečíst si souhrn platných, tedy fungujících pokynů nebo návodů pro šťastnější život. Málo přemýšlíme o našich slovech, skutcích, nehlídáme si dostatečně své pocity. Často jednáme v rozporu se svými přáními a pak se divíme, že nejsme šťastní.

    Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


dva × = dva

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>