Marlon Brando citáty

Marlon Brando, Jr. (3. dubna 1924, Omaha, Nebraska, USA – 1. července 2004, Los Angeles, Kalifornie, USA) byl americký filmový a divadelní herec, který je považován za jednu z nejvýraznějších hereckých osobností 20. století. Jeho nejslavnější filmovou rolí byla postava ..

Al Capone citáty

Alphonse Gabriel Capone (17. ledna 1899 Brooklyn, New York – 25. ledna 1947 Palm Beach, Florida) byl jedním z nejznámějších šéfů organizovaného zločinu působících v USA ve 20. letech 20. století.Přestože se má za to, že měl na svědomí popravy mnoha desítek lidí, žádná z ..

Antonín Sova citáty

Antonín Sova (26. února 1864 Pacov – 16. srpna 1928 Pacov) byl český básník a prozaik, 1. ředitel Městské knihovny v Praze. Jeho dílo bylo ovlivněno realismem, symbolismem a impresionismem. Citát 1 Hledat lidi, které byste milovali… to je tajemství a úspěch celého života. ..

Vše v našem životě je příležitostí k růstu

Naprostá většina lidí může ovlivnit to, jak vnímá tento svět, a to jak pro ně bude fungovat. Vnímání světa je ovlivněno nejen naším obecným pohledem na život, ale i našimi předchozími zkušenostmi, zážitky, či tím, co máme uloženo v „knihovně“ podvědomí. Pokud jste ..

21 kroků, které pozitivně ovlivní váš život

Téměř každý den se za něčím honíme a jsme pohlceni kariérou a dosahováním úspěchu. Při tom všem často zapomene na radosti, které nám život přináší. Místo toho, abychom doopravdy a naplno žili, po čase zjistíme, že jen přežíváme. Takový životní styl má často za ..

Cesta pravého muže

Hodně žen si občas v duchu říká: „Co to s těma chlapama je?“. Možná nevědí přesně, co to je, ale ten jejich šestý smysl jim ohledně toho nedá někdy spát. Mají pocit, jakoby s muži nebylo něco v pořádku, a částečně mají pravdu. Musíme opět najít cestu sami k sobě ..

Přihlašte se k odběru