9 věcí, které dělají úspěšní

Lidé, kteří se zabývají podnikáním, nebo manažeři velkých firem, se snaží být z pravidla i fyzicky aktivní. Pracují na rozvoji své fyzické síly, protože chtějí mít zdravé tělo. Je to však i naše duševní síla, kterou je třeba trénovat, protože má na náš život ..

Od krachujícího hostingu k největšímu fóru v Africe

V dnešním okénku úspěšných lidí se pro inspiraci vydáme do Afriky. Vím, že často někteří lidé poukazují, že většina lidí, kteří zbohatli, pocházejí z USA nebo z anglicky mluvících trhů. Je to tak, většina miliardářů je z USA, ale abyste zbohatli, nemusíte působit ..

Jaká je nejčastější chyba začínajícího podnikatele?

Požádal jsem zkušeného podnikatele Zdeňka Steinera, zda by mi odpověděl na pár otázek. Zdeněk je člověk, který vybudoval největší obchod s outletovým oblečením u nás. Obrat jeho firmy EUROSTOCK je kolem 18 milionů za rok, a tak si myslím, že nám má o podnikání všeobecně ..

Přes 1 milion dolarů v 15 letech díky žabkám!?

Jaký je nejvhodnější věk na to, abychom se pustili do podnikání? Jsem moc starý nebo jsem moc mladý a bez zkušeností. Hodně lidí se vymlouvá na svůj věk, a nikdy se nepustí do akce a nezačnou dělat to, k čemu je to magneticky táhne. Madison Robinson si žádné takové ..

Jak najít, co mě baví

Možná si někdy připadáte jako ve slepé uličce. Víte, co v životě dělat nechcete, ale ani z daleka nemůžete přijít na to, co dělat chcete, co by vás bavilo a co je vaší vášní. Možná ani nevíte, proč nyní děláte, to co děláte. Co s tím? Jak přijít na to, co vás bude ..

Přihlašte se k odběru