9 věcí, které dělají úspěšní

Lidé, kteří se zabývají podnikáním, nebo manažeři velkých firem, se snaží být z pravidla i fyzicky aktivní. Pracují na rozvoji své fyzické síly, protože chtějí mít zdravé tělo. Je to však i naše duševní síla, kterou je třeba trénovat, protože má na náš život ..

Od krachujícího hostingu k největšímu fóru v Africe

V dnešním okénku úspěšných lidí se pro inspiraci vydáme do Afriky. Vím, že často někteří lidé poukazují, že většina lidí, kteří zbohatli, pocházejí z USA nebo z anglicky mluvících trhů. Je to tak, většina miliardářů je z USA, ale abyste zbohatli, nemusíte působit ..

Jaká je nejčastější chyba začínajícího podnikatele?

Požádal jsem zkušeného podnikatele Zdeňka Steinera, zda by mi odpověděl na pár otázek. Zdeněk je člověk, který vybudoval největší obchod s outletovým oblečením u nás. Obrat jeho firmy EUROSTOCK je kolem 18 milionů za rok, a tak si myslím, že nám má o podnikání všeobecně ..

Přes 1 milion dolarů v 15 letech díky žabkám!?

Jaký je nejvhodnější věk na to, abychom se pustili do podnikání? Jsem moc starý nebo jsem moc mladý a bez zkušeností. Hodně lidí se vymlouvá na svůj věk, a nikdy se nepustí do akce a nezačnou dělat to, k čemu je to magneticky táhne. Madison Robinson si žádné takové ..

Jak najít, co mě baví

Možná si někdy připadáte jako ve slepé uličce. Víte, co v životě dělat nechcete, ale ani z daleka nemůžete přijít na to, co dělat chcete, co by vás bavilo a co je vaší vášní. Možná ani nevíte, proč nyní děláte, to co děláte. Co s tím? Jak přijít na to, co vás bude ..

Dají se focením vydělávat peníze?

Chodíte občas s foťákem ven? Prostě občas vyfotíte něco, co vás zaujme. Nebo taháte mobil a zapínáte aplikaci pro focení, když se někde něco děje? Když narazíte na krásný dům v cizím městě nebo zajímavý strom v přírodě, už ladíte objektiv. Skoro všichni to tak ..

Jak se díky svobodné výchově stane člověk svobodným podnikatelem

Možná jste si někdy položili otázku, jak se z některého dítěte stane zaměstnanec a z jiného podnikatel? Určitě se odpověď nedá shrnout do jedné věty. Důležité je však dodržení několika základních věcí. Návyky Osvojí si návyky a vlastnosti, které se zásadním ..

Proč rozdělujeme život na dvě části?

Všimli jste si někdy, že rozdělujeme svůj život na dvě části: PRÁCI a VŠECHNO OSTATNÍ ? Práci bereme jako něco, co musíme. Jde o nutné zlo, které bylo vytvořeno, aby nám často znepříjemňovalo život. Otravní šéfové, porady, práce až nad hlavu a k tomu všemu ještě ..

Ale co ti druzí, někdo musí být hasič a zdravotní sestra

Každý bychom si v životě měli najít to, co nás baví. Na tom se, předpokládám, shodneme. Štěstí se totiž objevuje tam, kde je vášeň a zábava, a smyslem lidské existence je podle mě „být šťastný“. Nyní bych chtěl zpochybnit dva argumenty, které slýchávám ohledně ..